53 Kongres Grupy WGN

W dniach 21-23 kwietnia 2023 r. odbył w Stęszewie, pod Poznaniem, 53 Kongres Grupy WGN pt. NOWE CZASY – NOWE WYZWANIA.

zdjęcie z 53 Kongresu Kopia

Swoją wiedzą  na Kongresie podzielili się:

  • Aleksandra Jurak – Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Od 2004 roku zawodowo związana z obsługą rynku nieruchomości, zajmuje się obsługą prawną grupy WGN. Tytuł wystąpienia: Co nowego w prawie i podatkach w roku 2023. 100 pytań do prawnika.”
  • Tomasz Łysakowski – trener biznesu, specjalizujący się w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, komunikacji, zarządzania personelem i motywowania pracowników. Tytuł wystąpień: „Kryzys na rynku nieruchomości jako szansa dla pośredników”, „Prospecting i docieranie do klientów w social media: jak uniknąć błędów, pułapek i zmarnowanej pracy.”
  • Michał Wleklik – pośrednik ds. nieruchomości, menedżer, kierownik zespołów sprzedażowych, szkoleniowiec, trener i konsultant Sandler Training Polska. Tytuł wystąpienia: „Wyłączność w pośrednictwie – dlaczego, kiedy, z kim i jak?”
  • Szymon Tamborski – inżynier budownictwa lądowego o specjalności Konstrukcje  budowlane i inżynierskie, uczestnik licznych przedsięwzięć budowlanych i deweloperskich z obszaru budownictwa infrastrukturalnego, komercyjnego i mieszkaniowego. Inicjator i założyciel biura nieruchomości WGN Poznań Grunwaldzka oraz WGN Commercial. Tytuł wystąpienia: „Nieruchomości komercyjne nie tylko dla dojrzałych agentów, ale za to duża satysfakcja.”
  • Marlena Joks –  pośrednik w obrocie nieruchomościami, Prezes Zarządu Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON w latach 2012 – 2021. Tytuł wystąpienia: „Dlaczego oni, a nie my – 5 Najlepszych Agentów Roku 2022″, „Oko w oko z rekinami WGN – zdobywcami Orła i Wyróżnień Brokera 2022”.
  • Sebastian Sit – rzeczoznawca majątkowy, inżynier budownictwa lądowego, biegły sądowy. Tytuł wystąpienia: „Nieruchomość premium – rynek nie tylko dla inwestorów.”
  • Jacek Kolibski – koordynator i autor projektów restrukturyzacyjno-prywatyzacyjnych przedsiębiorstwa państwowych, pośrednik w obrocie nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem, doradca ds. nieruchomości  i inwestycji, wieloletni wykładowca i koordynator programów szkoleniowych dla zarządców i pośredników. Prezes Zarządu Europejskiego Instytutu Nieruchomości, Prezes Zarządu Biura Doradztwa Inwestycyjnego Krakinwest Sp. z o.o. Tytuł wystąpienia: „Nieruchomość premium – rynek nie tylko dla inwestorów.”
  • Leszek Michniak – pośrednik obrotu nieruchomościami, analityk rynku, doradca ds. nieruchomości  i inwestycji, założyciel i Prezes Grupy WGN, współzałożyciel Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON. Moderator Kongresu wraz z Prezesem Jackiem Kolibskim. 

Fotorelacja z wydarzenia na oficjalnej stronie Grupy WGN. Można wejść, klikając w poniższy link:

https://wgn.pl/artykuly/konferencje-i-konwenty-wgn/28003,relacja-z-53-kongresu-grupy-wgn.html

Slajd5Slajd6

Slajd7Slajd8
Slajd9

Slajd10Slajd11Slajd12Slajd13Slajd15

Slajd16Slajd17Slajd18Slajd19Slajd20Slajd22Slajd23Slajd24

Autor:

Jacek Kolibski, Prezes Zarządu EIN