TARGI REAL CONNECT 2017

2017/05/18

W dniach 26-27 kwietnia 2017 roku w Warszawie w Centrum EXPO XXI odbyły się Targi REAL Connect 2017 z inicjatywy polskiego wydawcy magazynu rynku nieruchomości komercyjnych „The City”. Targi te to pierwsze w Polsce i jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej, międzynarodowe targi rynku nieruchomości i inwestycji.

foto-realconnect-6

Targom towarzyszyła Konferencja Real Connect, w której merytoryczny udział wziął Europejski Instytut Nieruchomości. Prezes Jacek Kolibski z ramienia EIN był moderatorem panelu dyskusyjnego pt. „Polska – Ukraina – inwestycje po sąsiedzku”. 

foto-realconnect-5

Prelegentami w panelu byli: Rafał Baniak Wiceprezydent wykonawczy w Pracodawcy RP Rafał Baniak, Juliusz Bolek Przewodniczący Rady Dyrektorów w Instytucie Biznesu Juliusz Bolek, Partner zarządzający w Arzinge Timur Bondaryev, Partner zarządzający w Russel Bedford Poland dr Andrzej Dmowski, Radca prawny i doradca podatkowy, partner zarządzający, członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego Mariusz Kawczyński, Prezes zarządu w Growth Business Management Sergii Krasulenko oraz na zaproszenie EIN Dyrektor w Ready Invest dr Taras Nakonecznyj z Ukrainy. Podczas panelu dyskutowano w 4 tematach: Sytuacja gospodarcza Ukrainy, Czy ukraiński kapitał jest widoczny na polskim rynku inwestycyjnym?, Aktywność polskich podmiotów na rynku ukraińskim oraz kierunki współpracy polsko-ukraińskiej.

foto-realconnect-9

foto-real connect-2fotorealconnect-10foto-realconnect-1

foto-realconnect-8fotorealconnect-10fotorealconnect-4

Fotografie z serwisu internetowego www.realconnect.pl

Podczas trwającej dwa dni konferencji odbyło się szereg sesji oraz inspirujących paneli dyskusyjnych., prezentacji ekspertów  i praktyków rynku, którzy podzielili się wiedzą na temat strategii, trendów, a także wyzwań stojących przed rynkiem nieruchomości w najbliższych latach.

Targi REAL CONNECT 2017 – to okazja do przedstawienia   oferty  najbardziej dynamicznych firm,  instytucji, dużych metropolii i mniejszych miejscowości, dołączając do tego zakresu  regiony z Europy Środkowo-Wschodniej.
Targi dotyczą rynku gruntów, nieruchomości handlowych, biurowych, magazynowych, logistycznych, sportowych oraz apartamentowych. Problematyka targów uwzględni także finansowanie, budowę i rozbudowę obiektów, zarządzanie, marketing jak również transakcje na rynku nieruchomości.

Inicjatywę organizacji Targów podjął polski (to ważne szczególnie na tym rynku zdominowanym przez zagraniczne podmioty) wydawca magazynu rynku nieruchomości komercyjnych „The City”, co miesiąc od kilku lat trafiającego do 5 000 firm w Polsce i za granicą. Medialne wsparcie naszych wydawanych w języku polskim i angielskim magazynów (The City, Property Book, Office Book, Almanach Centrów Handlowych, Land Properties Poland, Warehouse & Logistics Review) i partnerów branżowych oraz międzynarodowa promocja (m.in. podczas ważnych imprez rynku inwestycji i nieruchomości w Cannes – mipim, mapic, Monachium – Expo Real i innych europejskich i pozaeuropejskich wydarzeń, jak np. targi w Dubaju) tworzą podstawy dla szerokiego zasięgu naszego wydarzenia.

Celem imprezy jest, we współpracy z instytucjami państwowymi, samorządami i biznesem działającym w Polsce, stworzenie wydarzenia, które będzie pokazywać Polskę jako centrum inwestycyjne Europy Środkowo-Wschodniej. REAL CONNECT będzie miejscem prezentacji możliwości inwestycyjnych miast i regionów oraz ofert biznesu dla inwestycji samorządowych i komercyjnych, miejscem do nawiązania i ugruntowania kontaktów biznesowych tego rynku.

REAL CONNECT to miejsca spotkań biznesowych dla Europy Środkowo-Wschodniej szeroko promującego gospodarczą atrakcyjność Polski.

Więcej o  imprezie w serwisie internetowym targów: http://www.realconnect.pl/