WGN

wgn-network-logo2

WGN to największy polski Koncern Obrotu Nieruchomościami działający na międzynarodowym rynku od 1990 roku. Specjalizuje się głównie w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi, apartamentowym i komercyjnymi.
Zespół WGN tworzy ponad 500 doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów oraz przedsięwzięć deweloperskich, analityków, zarządców, rzeczoznawców i prawników w ponad 70 biurach na terenie Polski i za granicą.

Gwarancją skuteczności WGN są:

  • zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem,
  • doskonała znajomość rynku i wysoka jakość usług,
  • rzetelne analizy rynku pomagające na bieżąco urealniać ceny nieruchomości,
  • profesjonalne doradztwo na każdym etapie,
  • wielopłaszczyznowa promocja,
  • pomoc w negocjacjach umowy,
  • finalizowanie bezpiecznych transakcji i satysfakcja.

WGN zapewnia kompleksową obsługę deweloperów – od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez jej realizację, wielopłaszczyznową reklamę i marketing, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom.

Znak jakości ZJ WGN i Znak Jakości ISO 9001, które posiadają Biura WGN w zakresie świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zapewniają klientom rzetelną i bezpieczną obsługę.
W corocznym Konkursie „Jakość Roku” organizowanym przez wydawcę „Biznes Raport” w Dzienniku Gazeta Prawna oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A, decyzją Kapituły, WGN został laureatem Nagrody JAKOŚĆ ROKU 2012 kategorii usługa. Nagroda została przyznana za kompleksowe doradztwo w obrocie nieruchomościami dla firm i konsumentów zgodnie z jakością ZJ WGN.

Grupa WGN cyklicznie bierze udział w edycjach targów nieruchomości krajowych, jak i  międzynarodowych, w tym największych Targach Nieruchomości Inwestycji i Finansów na świecie – MIPIM w Cannes oraz EXPO REAL w Monachium.

Partnerem strategicznym Grupy WGN jest amerykański Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Realty Executives International.
Wśród zadowolonych klientów WGN jest ponad 80 000 firm i instytucji – łącznie z ponad 70 krajów – którzy skorzystali z komercjalizacji nieruchomości, doradztwa inwestycyjnego w celu najkorzystniejszego lokowania kapitału, jak i międzynarodowego marketingu.
WGN brał czynny udział w kształtowaniu się polskiego rynku nieruchomości i budowaniu jego nowoczesnego oblicza.

WGN – Centralne Biuro
ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław
tel. +48 71 337 84 00, fax +48 71 337 84 33
[email protected]
www.wgn.pl

Dodaj komentarz