Property Journal

propertyJ _nowe logo mini_ I 2012

„Property Journal” to europejski miesięcznik biznesowy wydawany od 1994 roku w języku polskim i angielskim, pierwotnie pod tytułem „Polska Giełda Nieruchomości”. Jest ceniony przez czytelników ze względu na poziom merytoryczny oraz szeroki zakres informacji o rynku nieruchomości.

„Property Journal” prezentuje najaktualniejsze informacje z branży: rynek nieruchomości w Polsce, w Europie i na świecie, oferty nieruchomości dla inwestorów rynku komercyjnego i mieszkaniowego, rynek samorządowych ofert inwestycyjnych, aktualności gospodarcze, finansowanie inwestycji, legislacja i rozwiązania instytucjonalne, strategie zarządzania majątkiem, architektura i budownictwo, targi, konferencje, spotkania. Celem czasopisma jest dostarczanie czytelnikom bieżących informacji, istotnych przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

„Property Journal” współpracuje z analitykami Grupy WGN, a od 2007 roku ściśle współpracuje redakcyjnie z European Property Institute – Europejskim Instytutem Nieruchomości (EIN – EPI).

„Property Journal” współredaguje ponad dwudziestu analityków i dziennikarzy branżowych. Do współpracy zapraszani są także doświadczeni praktycy rynku, naukowcy, znani menedżerowie międzynarodowych korporacji, oraz młodzi ambitni, o niekonwencjonalnym podejściu do tematów. Raporty, wywiady, opinie, aktualności, reportaże, analizy, badania rynku – wszystko po to, aby stworzyć unikalne forum wymiany informacji oraz pokazać wpływ szeroko pojętego rynku nieruchomości na ogólną koniunkturę gospodarek poszczególnych państw.

„Property Journal” jest partnerem medialnym i uczestnikiem największych imprez targowych w Europie, takich jak: Meeting Point w Barcelonie, NEPIX w Kopenhadze, a regularnie od 2000 roku MIPIM w Cannes i od 2002 roku Expo Real w Monachium.

„Property Journal” obejmuje patronatem medialnym najważniejsze konferencje poświęcone rynkowi nieruchomości i finansów.

Polska Giełda Nieruchomości Press Sp z.o.o.
50-079 Wrocław, Ruska 22
tel./fax +48 71 337 84 40
[email protected]
www.propertyjournal.pl

Dodaj komentarz