45 Kongres WGN – BYCIE LIDEREM ZOBOWIĄZUJE

2017/10/24

W dniach 20 – 22 października 2017 roku w Ciechocinku odbył się 45 Kongres WGN.  Kongres rozpoczął się Uroczystą  Galą WGN, na której wręczone zostały: specjalna nagroda Orła WGN oraz cztery Wyróżnienia Specjalne.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że decyzją Kapituły WGN i po raz pierwszy w historii WGN, statuetka Orła WGN została przyznana osobie spoza Grupy WGN i trafiła do Prezesa Europejskiego Instytutu Nieruchomości Jacka Kolibskiego – za wyjątkowe osiągnięcia na rynku nieruchomości i w podziękowaniu za wieloletnią przyjaźń z Grupą WGN, za dzielenie się swoim doświadczeniem na rynku nieruchomości, w tym nieruchomości komercyjnych, za udzielaną pomoc w przebiegu Kongresów i Gali WGN, za tworzenie na tych wydarzeniach szczególnej atmosfery, pozytywnej i pełnej energii.

Podczas konferencji szkoleniowej poruszono tematyki z zakresu m.in. bezpieczeństwa umów pośrednictwa oraz zmian w Ustawie o Gospodarce Nieruchomościami i Ustawie o Krajowym Zasobie Nieruchomościami. Oba tematy zaprezentowała Pani Aleksandra Jurak, radca prawny WGN. Zagadnienia z zakresu kompetencji miękkich, czyli jak budować relacje w zespołach agentów oraz relacje z klientami omówił Pan Marek Stelmaszak – wieloletni przyjaciel i partner biznesowy Briana Tracy. Prezes Jacek Kolibski przedstawił aktualne tendencje na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz jego perspektywę.

W drugim dniu konferencji laureaci Orłów Brokera WGN z poprzednich lat, podzielili się swoją wiedzą. Pan Henryk Wiewiórski, zdobywca Orła Brokera WGN w roku 2016, przekazał swoją receptę, jak profesjonalnie działać na rynku nieruchomości komercyjnych, i  jak być skutecznym ekspertem oraz jak przygotowywać oferty. Laureat Orła Brokera WGN w roku 2014  Pan Piotr Gałązki z WNG Szczecin, specjalizujący się w budowaniu apartamentów w Międzyzdrojach i Szczecinie,  wystąpił z prelekcją pt. „Każdy WGN może być dewloperem. Jak rozpocząć swoją przygodę w deweloperstwie”.   Również z wielkim zainteresowaniem wysłuchano wystąpienia Pań Ewy Konopki i Beaty Krupy z WGN Głogów/Szprotowa pt. „Sukcesu na rynku nieruchomości według objawienia roku 2017. Recepta” .

Kongres to nie tylko konferencja szkoleniowa, to także czas na rozmowy w kuluarach, w czasie których można się podzielić wiedzą o swoich sukcesach i zawiązywać transakcje nieruchomości.

foto: WGN

2017/10

2017/10

2017/10

2017/10

2017/10

45 Kongres WGN-5