54 KONGRES GRUPY WGN

W dniach 20-22 października 2023 r. odbył w Ciechocinku, 54 Kongres Grupy WGN pt.
SIŁA W JEDNOŚCI.

Swoją wiedzą  na Kongresie podzielili się:

  • Krzysztof Rzepkowski – Prezes i członek Zarządu Sandler Training Polska. Od 12 lat działa w branży nieruchomości, pracując jako pośrednik oraz menedżer i trener sprzedaży w biurze nieruchomości. Tytuł wystąpienia: Sprzedaż wartości i narzędzia obrony wynagrodzenia prowizyjnego.”
  • Ewa Klos-Rychter – Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, w roku 2004 ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Właścicielka Kancelarii Prawnej oraz Biura Obrotu Nieruchomościami KLOS. Tytuł wystąpień: „RODO – czyli jak obecnie działa ochrona danych osobowych w Twojej firmie. AML – ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu z dnia 1 marca 2018 r. Certyfikaty dla każdego uczestnika”, „Zmiany w planowaniu przestrzennym. Casusy – ciekawe przypadki w obrocie nieruchomościami – prawdziwe historie, cenne doświadczenia, wpadki, ciekawe orzeczenia sądów.”
  • Rafał Kampczyk, Krzysztof Badan – Właściciele Biura WGN Sosnowiec od ponad 10 lat. Organizatorzy i Prelegenci wydarzeń związanych z rynkiem nieruchomości. Tytuł wystąpienia: „To właśnie Ty możesz zostać agentem nieruchomości PREMIUM – jak sprawić by to klient zadzwonił do Ciebie, spotkania pozyskane krok po kroku, jak przygotować profesjonalną ofertę.”
  • Marlena Joks –  pośrednik w obrocie nieruchomościami, Prezes Zarządu Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON w latach 2012 – 2021. Tytuł wystąpienia: „Oko w oko z Objawieniem Roku 2023 WGN”.
    Maria Szemczyszyn – Producentka i autorka programów telewizyjnych, prowadzącą w TVN7, HGTV, CANAL+ a także prekursorka home stagingu w Polsce. Tytuł wystąpienia: „Home Staging, Autentyczny Storytelling, Współpraca z Właścicielami Nieruchomości”, „Kolor ma znaczenie – Przejmij Kontrolę!, Zaskakujące Sposoby na Szybkie Udoskonalenie Nieruchomości”, Nieruchomość Gotowa do Prezentacji! – Co Dalej?„.
  • Jacek Kolibski – koordynator i autor projektów restrukturyzacyjno-prywatyzacyjnych przedsiębiorstwa państwowych, pośrednik w obrocie nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem, doradca ds. nieruchomości  i inwestycji, wieloletni wykładowca i koordynator programów szkoleniowych dla zarządców i pośredników. Prezes Zarządu Europejskiego Instytutu Nieruchomości, Prezes Zarządu Biura Doradztwa Inwestycyjnego Krakinwest Sp. z o.o. Tytuł wystąpienia: „Nieruchomość premium – rynek nie tylko dla inwestorów.”
  • Leszek Michniak – pośrednik obrotu nieruchomościami, analityk rynku, doradca ds. nieruchomości 
    i inwestycji, założyciel i Prezes Grupy WGN, współzałożyciel Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON. Moderator Kongresu wraz z Prezesem Jackiem Kolibskim. 

Podczas 54 Kongresu Grupy WGN, Europejski Instytut Nieruchomości reprezentowali od lat związany z WGNem Prezes Leszek Michniak i Prezes Jacek Kolibski, który po swoim wystąpieniu otrzymał owacje na stojąco. Serdecznie wszystkim gratulujemy wystąpień i dziękujemy za udział w Kongresie.