Umowa współpracy z firmą szkoleniowo – doradczą groUP247

Europejski Instytut Nieruchomości w dniu 23 stycznia 2018 roku zawarł umowę o współpracy z groUP247 i – firmą szkoleniowo – doradczą, zajmującą się przekazywaniem wiedzy i pomagającej zdobywać i rozwijać kompetencje.

Firma groUP247 zajmuje się organizacją szkoleń, konferencji i seminariów. Buduje relacje i zapewnia profesjonalne usługi z zakresu doradztwa. Misją firmy jest zapewnienie klientom dostępu do wiedzy i zdobywania umiejętności, które umożliwią rozwój ich pracowników i firm.

Pierwsze wspólne działania doprowadzą do opracowania przez groUP247 bogatej oferty szkoleń na zamówienie i szkoleń otwartych, prowadzących do wymiany doświadczeń i pogłębiania wiedzy pomiędzy uczestnikami rynku nieruchomości.

2018/01/23

Więcej o naszym Partnerze w jego serwisie internetowym:

http://www.group247.pl

Na zdjęciach, od lewej: Jacek Kolibski - Prezes Europejskiego Instytutu Nieruchomości, Cezary Starzyk i Marcin Chłodnicki - Zarząd groUP247. Foto: RT

Na zdjęciach, od lewej: Jacek Kolibski – Prezes Europejskiego Instytutu Nieruchomości, Cezary Starzyk i Marcin Chłodnicki – Zarząd groUP247. Foto: RT